ASE555 Odesláno 10. září 2022 Odesláno 10. září 2022 Zdravím, Pořídil sem 106ku 1996 1.5D Puvodně měla být jen jako pracovní, ale nějak sem si to vozítko zamiloval. Tak ho začínám dávat do kupy. A narazil sem na tento konektor a nemůžu přijít na to k čemu slouží. Dekuju za odpovedi Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. září 2022 Odesláno 10. září 2022 stelovani podsviceni budiku u faceliftu to je uz resene tlacitkem Citovat
ASE555 Odesláno 10. září 2022 Autor Odesláno 10. září 2022 A je možné ze mi kvůli tomu nesviti budiky ? Citovat
jarokare Odesláno 10. září 2022 Odesláno 10. září 2022 Jestli v tom konektoru není klema , tak jo . Oba vodiče musí být propojený . Citovat
ASE555 Odesláno 10. září 2022 Autor Odesláno 10. září 2022 Dobře zkusím je propojit a uvidím. Dneska jdu dat nový nahon tachometru tak se na to podívám. Citovat
ASE555 Odesláno 10. září 2022 Autor Odesláno 10. září 2022 Tak sem to zkusil a nic. Celkově ty budiky jsou v hroznem stavu ulamane packy a přestala svítit kontrolka oleje a pravý blinkr. Dokonce jsou i ulamane packy na konektorech. Nemáte někdo náhodou na prodej budiky ? Klidne jen s hodinama bez otackomeru. Diky Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. září 2022 Odesláno 10. září 2022 tak podsviceni funguje jen se svetly a musis mit funkcni zarovky - tusim ze 106 ma na podsvit 5W zarovky ?? ve velkych paticich Citovat
ASE555 Odesláno 11. září 2022 Autor Odesláno 11. září 2022 Žárovky jsou nové. To už jsem zkoušel. Myslím ze bude problém v tom plochaci ty spoje budou zlamane. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.