Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

[RT4] Náhrada HDD za CF


tomas5602

Recommended Posts

Ahoj, Chtěl sem se zeptat zda tu někdo již neřešil náhradu HDD v RT4 za Compact Flash. 
Našel sem pár příspěvku zde i na zahraničních fórech ale i přes to vše jsem nebyl schopen na mé konkrétně RT3ev schopný Compact Flash rozchodit :) 

CF je bez oddílů prázdná a Jumper na adapteru určující Master/Slave je nastavený na open. 
I přes to vše po zapojení do rádia mi rádio nenabídne možnost vložit Upgrade CD pro nainstalování software tak jak to bývá ve většině příspěvku napsaný a pouze se restartuje stále dokola s logem Peugeot.
Po zpětném načtení CF v počítači je pořád ve stejném stavu žádné oddíly se nevytvořili. 
Zkoušel jsem i způsob s naklonováním starého disku na nový CF přes HDD RAW Copy Tool avšak pořád stejný stav.

Pokud však vrátím starý dosluhující HDD rádio opět funguje.

Ještě by mě zajímalo v případě přechodu na CF kde chybí 4 piny konkrétně A,B,C,D opět určující Slave/Master zda mám na Flex konektoru pin A + B spolu mít propojené nebo nikoliv o tom jsem zmínky nikde moc nenašel :) 

Nedokázal by mi někdo poradit kde dělám chybu ? 😄

 

20220806_121328.jpg

20220806_123437.jpg

20220806_142610.jpg

CF.png

RT4 IDE interface.jpg

Upraveno uživatelem tomas5602
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...