Jump to content

[RT4] Náhrada HDD za CF

tomas5602
 Share

Recommended Posts

Ahoj, Chtěl sem se zeptat zda tu někdo již neřešil náhradu HDD v RT4 za Compact Flash. 
Našel sem pár příspěvku zde i na zahraničních fórech ale i přes to vše jsem nebyl schopen na mé konkrétně RT3ev schopný Compact Flash rozchodit :) 

CF je bez oddílů prázdná a Jumper na adapteru určující Master/Slave je nastavený na open. 
I přes to vše po zapojení do rádia mi rádio nenabídne možnost vložit Upgrade CD pro nainstalování software tak jak to bývá ve většině příspěvku napsaný a pouze se restartuje stále dokola s logem Peugeot.
Po zpětném načtení CF v počítači je pořád ve stejném stavu žádné oddíly se nevytvořili. 
Zkoušel jsem i způsob s naklonováním starého disku na nový CF přes HDD RAW Copy Tool avšak pořád stejný stav.

Pokud však vrátím starý dosluhující HDD rádio opět funguje.

Ještě by mě zajímalo v případě přechodu na CF kde chybí 4 piny konkrétně A,B,C,D opět určující Slave/Master zda mám na Flex konektoru pin A + B spolu mít propojené nebo nikoliv o tom jsem zmínky nikde moc nenašel :) 

Nedokázal by mi někdo poradit kde dělám chybu ? 😄

20220806_121328.jpg

20220806_123437.jpg

20220806_142610.jpg

CF.png

RT4 IDE interface.jpg

Edited by tomas5602