LubošK Odesláno 10. květen 2006 Odesláno 10. květen 2006 ... v posledních pár týdnech jsem se byl podívat v továrnách několika výrobců autodílů, a když mi ukazovali, jak mají povinnost evidovat a skladovat data týkající se bezpečnostních prvků (Airbagy, ABS aj.) každého vyrobeného dílu až téměř dvě desítky let (!!!), byl jsem docela v šoku. Mimo autoprůmysl se totiž skladují nejdéle jen účetní data týkající se DPH, kde je \"promlčecí\" lhůta 10 let... Na druhé straně jsem od lidí, co u těch výrobců autodílů pracují, slyšel spoustu historek o tom, jak to v tom autoprůmyslu aktuálně vypadá a jak se to vyvíjí. Ale o tom až někdy příště... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.