Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigační mapa čr


julis

Recommended Posts

Tak jsem rozbil prasátko a koupil jsem si ani ne rok starou 407 SW s barevnou navigací v Německu/sám jsem si ji dovezl/ a jaké bylo mé překvapení :roll když jsem zjistil že potřebuji CD s mapou do té navigace.Chci se zeptat jestli by mi někdo nenabídnul za rozumnou cenu Českou republiku 2006.Klidně :myslim i napálenou.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

dobrej, nechal jsem si dovézd lázeňského mazlíka 407 sw z belgie. to, že je palubní počítač v belgičtině mi došlo až při zapnutí navigace:D ,ale jelikož umím trochu německy tak se s tím domluvím. více mě mrzí mapy. tak bych vás chtěl poprosit, vás co rádi cetujete, jestli by jsme neudělali neco jako mapovou databazi. myslím, že nejsem jedinej kdo dovezl auto z ciziny a měl tam origo mapy. ja můžu nabídnout mapu belgie, možná celej benelux, ještě jsem to pořádně nestudoval. zkuste se nad tím zamyslet. zatím kuci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si ho nechal dovezd od známého. on vozí auta z belgie a z německa, tak jsem mu pred dvema mesici rekl co zhruba chci a cekal jsem na nejakou perfektni nabidku. mam 407 sw rv 2005/09, 2.0 HDI v plne polni(kuze, navigace, pan. strecha) za 440k. ma to nalitano 52k. a spokojenost nejlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mr.Blocek

dobrej, nechal jsem si dovézd lázeňského mazlíka 407 sw z belgie. to, že je palubní počítač v belgičtině mi došlo až při zapnutí navigace:D ,ale jelikož umím trochu německy tak se s tím domluvím. více mě mrzí mapy. tak bych vás chtěl poprosit, vás co rádi cetujete, jestli by jsme neudělali neco jako mapovou databazi. myslím, že nejsem jedinej kdo dovezl auto z ciziny a měl tam origo mapy. ja můžu nabídnout mapu belgie, možná celej benelux, ještě jsem to pořádně nestudoval. zkuste se nad tím zamyslet. zatím kuci

V belgičtině?? Co to jéééééé?? To eště neznám!! :o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Původně zaslal: Mr.Blocek

dobrej, nechal jsem si dovézd lázeňského mazlíka 407 sw z belgie. to, že je palubní počítač v belgičtině mi došlo až při zapnutí navigace:D ,ale jelikož umím trochu německy tak se s tím domluvím. více mě mrzí mapy. tak bych vás chtěl poprosit, vás co rádi cetujete, jestli by jsme neudělali neco jako mapovou databazi. myslím, že nejsem jedinej kdo dovezl auto z ciziny a měl tam origo mapy. ja můžu nabídnout mapu belgie, možná celej benelux, ještě jsem to pořádně nestudoval. zkuste se nad tím zamyslet. zatím kuci...Nabízím Francii :D:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamilos

Hej tak fakt jako nikdo nema nove mapy ??? 2007/2008 pac ty co tam mam 2005/06 je to bida a des a to sem do chorvatska jel na navigaci co mam v NOKIA N95 ala ROUTE 66 7 mobile.

Nedaji se tam treba dat jine mapy ? ? ?

Nejnovější verze je 2006/2007. O 2007/08 sem eště neslyšel.

Jinak už sem tady na fóru inzeroval, že mám na prodej originál Benelux 2006/07, druhou edici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xbalu

To by bylo fajn, ale i tak by bylo lepsi sehnat a delit se ve vicero lidech :-) prida se nekdo

Nech ještě na hlavě, nevím, jak to proběhne a za kolik, není to ofic, takže i j jsem zvědavá. Pak řeknu co a jak ..jinak bych vzala formu koupit a podělit se též ;) sad se posbírá více lidiček, jukala jsem u citronků, tam jim to už takto funguje na fóru, že se dělí o nákup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...