Wlado88 Odesláno 15. duben 2022 Odesláno 15. duben 2022 (upraveno) Dobrý den Při jízdě klepe při nízkých otáčkách a jízdě do kopce...dělalo to hlavně při ohratym motoru,studeným skoro vůbec ale mechanik říkal, že nic neslyší,cca měsíc zpět Dneska sem to trochu protáhnul a do kabiny mi začal smrdět benzin a pod autem je pár kapek ale od kud přesně to teče nevím Přidávám video plynu pri vyplem motoru,to asi nebude úplně ok ze? 206 rok 98 Rozvody novy,údajně Problémy začali právě po výměně rozvodu 20220415_102435.mp4 Upraveno 15. duben 2022 uživatelem Wlado88 Citovat
ozzy56 Odesláno 15. duben 2022 Odesláno 15. duben 2022 (upraveno) nechci čekat až se mi to video načte, tolik času v důchodu nemám, tak si jen myslím, že když problém začal po výměně rozvodů, (o jejich výměně sám nejsi přesvědčen ,asi máš auto chvíli), tak bych nastavení rozvodů nechal zkontrolovat v servisu Upraveno 15. duben 2022 uživatelem ozzy56 pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Zdeník Odesláno 17. duben 2022 Odesláno 17. duben 2022 (upraveno) Tak z videa sa nic nedozvieme, motor stoji, a ty trasies skrtiacou klapkou. Ma to nulovu vypovednu hodnotu. Upraveno 17. duben 2022 uživatelem Zdeník Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.