Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako na 607?


dextilator

Recommended Posts

Ahojte,

uvažujem o kúpe 607čky, konkrétne 2.7 HDičko z r. 2005, teoreticky do úvahy ešte pripadá manuál 2.2 biturbo 2008čka chcel by som však vedieť, na čo si všetko dať pozor? Aké sú najčastejšie / najnebezpečnejšie veci, ktoré sa vedia vypomstiť, keď by som si nedal pozor? Nejaké rady alebo skúsenosti s týmto vozom?

Velikánska vďaka, borci 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nevím co chceš slyšet?

Nejnebezpečnější věc je, že se o to majitel nestaral. Jinak je to auto, jako každé jiné. Dát si pozor na vodní pumpu - není na rozvodech, což je plus, pouzdro termostatu, u kterého dříve nebo později praskne spoj, ale nejspíše bude už vyměněné. Přední stahovačky oken je klasika - plastové jezdce po čase prasknou. Občas problém s EGRy, pokud jezdil majitel na klobouka ..., automat je v pohodě, pokud je dodržená nějaká péče, nebo s tím majitel nejezdil jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc za super odpoved, prevodovka by mala byt na jednom kuse repasovana, tak snad to bude okej. EGRko to si uvedomujem, ze bohuzel to uz raz tak byva, to by som dal asi preventivne vonku a precistil to, kym mi odide (ako sa mi to stalo na 407). Rozvody by som dal asi nove, nechcem riskovat, ze to majitel predo mnou odsral... napada mi este DPF filter? ja osobne na 407 mam suchy, to by som asi skontroloval tiez. kazdopadne do toho strasne chcem ist, je to nadherne auto a chcel by som si ho vyspravit a jazdit si dllllho dlho :)

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...