Opl405 Odesláno 13. září 2021 Odesláno 13. září 2021 Zdravim. Nevi nekdo jestli ma 5008 pripravu pro parkovaci kameru original? Staci jen sehnat kameru a povolit v bsi, nebo je tam vic veci nutno dovybavit aby to fungovalo? Diky za info Citovat
ChouLu Odesláno 13. září 2021 Odesláno 13. září 2021 Je na to sada kabelaze a kamery za cca 5tis a tahají se kabely z 5 dveří do bsi pod volantem a jednotky telematiky pod řadicí pákou. Povolení nejde jen naklikat v bsi musí se telekodovat on-line a podmínka pro aktivaci je aby rádio podporovalo mirorlink, jinak nelze aktivovat Citovat
Opl405 Odesláno 13. září 2021 Autor Odesláno 13. září 2021 Ouu, tak to asi ozelim teda. Dnes si znamej koupil taky 5008 a ma to tam origo, tak me to zaujmulo, ze bych to “ potunil “ . Diky moc za info Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.