MilanCz Odesláno 27. květen 2021 Odesláno 27. květen 2021 Ahoj, mám problém s brzdovými světly. Prohledal jsem a proměřil co se dalo, prostě mi přestaly svítit brzdová světla a nemohu najít příčinu. Pojistky, spínače (na brzd. pedálu), všechno funkční a přesto se mi brzd. světla nerozsvítí. Podle schématu je vše v konektoru GR13, ten bohužel nemohu najít, nebo jsem jej našel a nevím že je takto označen. Děkuju za jakoukoli radu co a kde ještě prověřit. Citovat
HonzaZ Odesláno 27. květen 2021 Odesláno 27. květen 2021 Kdy je vyroben v 2001? Je to multiplex nebo neMUX. Jaké má páčky pod volantem? Citovat
MilanCz Odesláno 28. květen 2021 Autor Odesláno 28. květen 2021 (upraveno) Je to rok 2000, už tam kdysi někdo něco měnil, protože i když je pod volantem navíc páčka na ovládání rádia tak je nefunkční. Upraveno 28. květen 2021 uživatelem pavelu96 Necituj přímo předchozí příspěvek Citovat
MilanCz Odesláno 28. květen 2021 Autor Odesláno 28. květen 2021 před 19 hodinami, Hafity napsal: Co žárovky Žárovky včetně LED třetího brzdového ok Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.