Jump to content

Opakující se chyba P1632


Recommended Posts

Dobrý den všem,

více než tři roky jsem víceméně spokojeným majitelem Peugeotu 308 II 1.2 THP. Zhruba před rokem jsem chtěl ráno vyrazit do práce, při startování vyskočila chyba P1632 a rozsvítila se kontrolka MIL. Auto spadlo do nouzového režimu a mě čekala cesta busem. Odpoledne jsem zavolal odtahovku a auto jsme odvezli do servisu. Při nakládání i vykládání bylo auto stále v nouzovém režimu. Pak mě technik vyzval, abych mu s tím zajel na dílnu a ejhle, vše bylo úplně normální. Jediné co pak udělali, že to připojili na diagnostiku a tím bylo opraveno. Rok byl klid.

Včera jsem opět ráno vyjel na pracovní okruh. Zhruba po půl hodině a třiceti kilometrech (kousek i po dálnici)jsem zastavil a při startování opět chyba P1632, kontrolka MIL a nouzový režim. Dojel jsem 2 km na další zastávku, hláška trvala, MIL svítil, ale nouzový režim už jsem nepociťoval, auto jelo normálně. Po dalších asi dvaceti kilometrech a třech zastávkách, kdy to vždy při startování řvalo a ukazovalo chybu P1632 a MIL svítil, najednou během jízdy MIL zhasnul a při dalším startování žádný problém a tak to trvá.

Už při té první události jsem se snažil zjistit, co se vlastně stalo a nikdo pořádně neví. Nejčastěji se objevovala chyba teplotního čidla chytrého nabíjení akumulátoru, ale těch názorů bylo hodně. O auto se starám pečlivě a tak se chci zeptat tady, jestli s tím někdo nemá zkušenosti, popř., jak a kde to vyřešit.

 

Díky předem. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...