Kvasky Odesláno 19. březen 2006 Odesláno 19. březen 2006 Tak dneska odpoledne jsme \"neměli co dělat\" a tak jsme si řekli, že něco postavíme:D:D Co na to říkate? Dobrý ne... K vidění v Chotěboři na louce před zimákem:super [upravil dne 19.3.06 Kvasky] Citovat
Marda106 Odesláno 19. březen 2006 Odesláno 19. březen 2006 krasny to je videl jsem i neco podobnyho kde bylo vymodelovany ze snehu jak sedi borec s borkou nazi na lavicce a objimaji se..... ale tohle je taky husty Citovat
Crack Odesláno 19. březen 2006 Odesláno 19. březen 2006 Taky jsme s kámošema něco podobnýho dáli,fotku nemám a radši bych ji sem ani nedal:roll...jinak dobrý Citovat
Vvitty Odesláno 19. březen 2006 Odesláno 19. březen 2006 jeste kdyz jsme byli na Strahove, tak se delali ruzni snehulaci... takze po ceste z hospody se rano mezi bloky nachazel snek, soulozici par a ...ehm...censored... fotky uz bohuzel nemam, ale tenkrat vysly i v nejakem internetovem platku.... Citovat
mk405 Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 he he, je vidět že u nás je hodně sněhu a některé ještě zcela neomrzel Citovat
Kvasky Odesláno 20. březen 2006 Autor Odesláno 20. březen 2006 Původně zaslal: mk405 he he, je vidět že u nás je hodně sněhu a některé ještě zcela neomrzel Jj, celkem nas to chytlo:D Citovat
Béďa Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 jsem ho dneska videl jen z dalky ale good Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.