djswift Odesláno 4. prosinec 2019 Odesláno 4. prosinec 2019 Zdravím Panové, auto mi začalo padat do nouzového režimu, začlo to vytočením motoru do otáček, teď stačí motor jen trochu vytočit a hned to spadne. Diagnostika mi ukázala 2 chyby. Motor 9HR D218 - neznámý chybový kod P0087 - tlak paliva je pod mezní hodnotou - přerušovaný Zajímá mě ta první chyba, jestli to třeba není něco kolem turba a tím jak to skočí do nouzáku, tak to vyhodí i tu druhou chybu. Díky za odpověď Citovat
Ferry Odesláno 4. prosinec 2019 Odesláno 4. prosinec 2019 to je vystup z jaky diag ? Diagbox ci PP2000 to asi nebude, co ? no nejspis to vypada na ten regulator tlaku paliva pripadne spatne cidlo tlaku paliva na railu Citovat
djswift Odesláno 5. prosinec 2019 Autor Odesláno 5. prosinec 2019 Je to Delphi, ale už ji mám dlouho, občas se mi stane že to napíše číslo a nic jiného. Vyměním regulátor a uvidím, zatím díky. Citovat
djswift Odesláno 21. prosinec 2019 Autor Odesláno 21. prosinec 2019 Tak jsem nakonec vyměnil snímač tlaku paliva a vypadá to, ze je to ok. Jen ten přistup k tomu čidlo, hrozne, musel jsem rozebrat milion věcí abych se k němu dostal, tam už je ten rail vzadu dole. Každopádně díky za info. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.