Vlada_dv Odesláno 21. červen 2019 Odesláno 21. červen 2019 Dobrý den, mám dotaz ohledně parkovací kamery. Jakou máte grafiku? Já mám jak video u hodně starého mobilu. U nového auta za 800 tisíc mi to přijde jako vtip. Rok výroby 2019. Citovat
Aladinos Odesláno 22. červen 2019 Odesláno 22. červen 2019 U mojej 5008 z 2018 to iste, uz som aj hladal inu cocku ci sa neda kupit a nenasiel som Citovat
otojanicek Odesláno 24. červen 2019 Odesláno 24. červen 2019 POkud to posílají z kamery po klasickém AV ( CINCH) kabelu který má max. rozlišení 720 x 576 - tedy klasické SD rozlišení , tak i kdybys tam dal kameru 1280 x 720..tak ti to stejně nepomůže..... takto to mám i u Android 2 DIN Radia. Vyšší rozlišení jde poslat jen přes USB kameru.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.