Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207 AUX nebo USB


PatrikP4

Recommended Posts

Ahoj lidi, rád bych se zeptal jak správně namontovat AUX nebo USB do originálního rádia, auto mám 3 dny a ještě jsem nezkoumal rádio a nejsem zvykej jezdit na rádio stanice 😀... Takhle teoreticky to vím, ale viděl jsem tolik návodů a četl tolik věcí že jsem spíš zmatenej... Diagnostika, typ rádia, atd. ... Prostě raketa informací... 

Peugeot 207 SW 1.6 hdi 68 kw (2011)

Dokázal by někdo jednoduše poradit, typ rádia, jestli bude potřebovat dia atd. ... Teda jestli takhle jde poradit přes net...

Díky moc za případné odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s nejvetsi pravdepodobnosti tam mas RD4 - obyc radio maly display v lepsim pripade ten graficky
jde dodelat AUX - diagnostika zapotrebi
nebo jde dodelat USB + AUX + SD karta - vetsinou typu Yarout, atd. diag je potreba taky - ale to se zase v radiu musi nastavit CD menic
vyhoda toho je ze to jde ovladat originalnim ovladanim pod volantem

treti moznost tam namontovat radio typu RD45 coz uz je vylepseny model z novejsich aut ktery ma USB uz v sobe jen je potreba specialni kabel s USB koncovkou - nebo USB koncovka tvarem pripominajici 12V zasuvku (stejny tvar stejny montazni otvor)

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry kluci spal jsem sem po nočních... VIN je: VF3WE9HP0BE055180

 

Jsou tam tohle rádio (není to moje rádio, ale nešel jsem jen pro příklad na netu)

http://ipocars.com/imgs/a/g/g/o/y/peugeot__207_sw_75_tendance_2012_9_lgw.jpg

https://i.ytimg.com/vi/LPqOVQKrX0c/maxresdefault.jpg

 

Mě by se osobně líbila tahle možnost jak napsal Lukáš...

Citovat

jde dodelat USB + AUX + SD karta - vetsinou typu Yarout, atd. diag je potreba taky - ale to se zase v radiu musi nastavit CD menic
vyhoda toho je ze to jde ovladat originalnim ovladanim pod volantem

 

a stačilo by mi klidně jen USB... ale předpokládám že by tam bylo asi všechno nebo více možností (USB a SD), podle všeho co jsem našel na netu...

Upraveno uživatelem PatrikP4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...