Vaclavpak Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 Zdravím poraďte Prosím někdo přítelkyně má 206sw 1.6 benzin a včera večer přijela a ráno už to nenatocila... klíček zamyká na dálku normalne ve spinacce je vse ok diagnostika nic neukázala... píše to ENGINE IMMOBILIZER FAULT a nechce to natočit... poraďte Prosím někdo jestli máte zkušenosti Quote
Havlicek.Lukas Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 bud odesla antenka imobilizeru nebo stratila cip z klice Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.