Drake76 Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 Dobrý večer ,chtěl bych se optat zda nemá někdo zkušenost jestli to teda vubec jde ,zkalibrovat klapky topeni a klimatizace ,po vymene obou klapek klimatizace ktery zaviraj studeny teply vzduch ,mi po vypnuti ventilatoru topeni profukuje stale maly proud vzduchu na nohy i kdyz je topeni vyple ,nema s tim nekdo zkusenost nebo aspon bych potreboval vedet polohu klapek pri vypnutem motoru jestli jsou nastavene spravne ,děkuji za odpovědi Quote
devdem Posted May 14, 2019 Posted May 14, 2019 (edited) servomotory se na klapky daji nasadit pouze v jedne poloze. Kalibrace servomotoru probiha pri vypnuti zapalovani. Ja jsem to delal nasledovne (pouze na strane spolujezdce, kde se klapka nechtela pohybovat, ale zlomena nebyla) : - sundal jsem servomotor z klapky - nastartoval jsem a pockal az se servomotor dovrtel - zhasnul jsem motor, vypnul zapalovani a opet pockal az se servomotor dovrtel - natocil jsem klapku tak, aby sel servomotor nasadit - nasadil jsem servomotor a predal zgruntu opravene auto zene Za odmenu jsem dostal teplou veceri (kterou jsem opet za odmenu smel i uvarit). Edited May 14, 2019 by devdem Quote
Drake76 Posted May 15, 2019 Author Posted May 15, 2019 Dobré ráno děkuji za info o víkendu to vyzkouším a dám vědět zda to facha Quote
t.h.o.m.a.s. Posted June 1, 2019 Posted June 1, 2019 (edited) Ahoj, jak jsi poznal že se klapka neotáčí? Mělo by jít při něčem shora vidět že se pootočí? Dnes jsme měl palubovku dole, klapky vyměnil ale myslím že motorky s nima nehybaji... A nevím v čem může být problém..... Edited June 1, 2019 by t.h.o.m.a.s. Quote
devdem Posted June 3, 2019 Posted June 3, 2019 Na klapky je videt strednima vydechama, kdyz si tam posvitis. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.