Richard 28 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 Dobrý deň. Chcel by som Vás opýtať ako to je s ventilátorom? Pri vypnutom motore a "pootocenom kľúči" mi nejde ventilátor. Je to v peugeotoch normálne? A ešte jedna vec. Tak isto pri vypnutom motore mi rádio hrá cca. 20 min a potom hlásenie save mode. Preco? Dá sa to off? Quote
landys_cz Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 Nevím, jak moc ten úsporný režim souvisí se stavem autobaterie, každopádně někdy nastoupí dřív, jindy to vydrží déle. Přijde ale vždy, i když je auto třeba právě na nabíječce. Už se to tu řešilo často, ale nikdo neumí ten mód vypnout. OK, lednička či autorádio mě díky tomu nevyřadí z provozu, ale mám třeba solární panel do autozásuvky, autoalarm s GSM taky, občas si potřebuju trochu dobít mobil, atd. Nebo se něco změnilo??? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.