Owy Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat má někdo zkušenosti s brzd. kotouči a destičky od ATE z autorozvody.cz Trochu mi příjdou až nějak dost levnějši než třeba z kelly ? Nebo jiné zkušenosti s jinými značky budu rád za cokoliv díky. Quote
radim.1008 Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 Ne vůbec nemáme. Zato tu máme vlákno s partnerem klubu Autorozvody.cz. A jestli porovnáváš cokoliv s Kellynou, tak se nedivím tvým pochybnostem nad cenou. Quote
Owy Posted April 8, 2019 Author Posted April 8, 2019 Vlákno skvělý, ale z roku 2012 .. Každopádně jsem to nemyslel nějak špatně jen jsem se zeptal pro info.. Určitě neporovnávám byl to spíš jen takový příklad. Kelly určitě neupřednostňuji. Quote
radim.1008 Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 A to vadí, že je založeno 2012? Poslední příspěvek je z...? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.