thrall300 Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 Dobry den chtěl bych se zeptat jestli bude fungovat zrcátko u řidiče z roku 2002-2007, na peugeot 807 rok.2008. nemá nekdo zkušenost ? Quote
salmius Posted March 31, 2019 Posted March 31, 2019 mám zkušenost jen s vnitřním, ve značkovém servisu tvrdili, že se musí objednat originál podle vin za 8k tak jsem na vrakáči koupil za 1000 a funguje, spíš bych předpokládal, že to tak bude i s vnějšími Quote
Milan+ Posted March 31, 2019 Posted March 31, 2019 Bude, tam není ani čidlo na teploměr, popřípadě přehodit kabelový svazek je otázka chvilky. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.