peugeot307swHDI Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 Ahoj, byl jsem dnes měnit olej a filtry. Už od chvíle co jsem odjel jsem cítil smrad spáleného plastu v kabině. Nevím čím to je, možná že jim ukápl olej v motoru a ten ted smrdí. Nebo taky špatně napasovaný kryt baterie, který jim nešel dát na původní místo se otíral o nějaký teplý díl. Pro jistotu jsem ten kryt oddělal (je zlomený), myslíte že to vadí když baterie není zakrytovaná? Případně nevíte co tam může smrdět až ted po výměně oleje a filtrů? Na fotce dole jde videt, jak to mam aktulane (baterie bez krytu) Quote
ozzy56 Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 pproč ses tam nevrátil a nereklamoval? zjistili by o co jde hned Quote
peugeot307swHDI Posted March 28, 2019 Author Posted March 28, 2019 pospíchal jsem do práce. Ráno to projedu a kdyžtak tam zajedu reklamovat. Jinak vadí odstraněný kryt baterie? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.