stepi.p4 Posted March 27, 2019 Posted March 27, 2019 Ahoj všem, nevím zda již někdo řešil, ale při každém přeřazení mi u páky zachrastí "kroužek" pro zařazení zpátečky. Je to docela otravné, pokud kroužek přídržím prstem a přeřadím je to OK. Neví někdo, zda je možné to nějak vymezit aby nebyl kroužek volný? díky Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.