Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Obuté elektrony


dolphy68

Recommended Posts

Posted

Prodám sadu obutých elektronů 17" na letních gumách, jetých jednu sezonu.Cena za sadu komplet 4.000,-Kč.Zustali mi po Peugeotu 607, kterého jsem prodal.Volat můžete na 603554577

IMG_20190317_083813.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...