Spifly Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 Ahoj přátelé, nová chyba vím že je to žhavení, ale jak byli mrazi tak to chytalo na drc dia píše jen tuto chybu. Pak stojím přidám plyn na 2tis.az 2.4tis. otáček a motor začne houpat. Zatím co jsem zjistil tak všechny hadice ok. Odkryl jsem plastové víčko na egru, a při těch otáčkách co jsem psal tak se začne otvírat a zavírat. A motor houpe. Jinak auto jezdí jako drak. Dia píše pouze P1352. Prosím o radu děkuji Quote
brixtr Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 v pravo nahoře je hledání https://www.peugeot-club.com/search/?q=P1352 Quote
Spifly Posted March 3, 2019 Author Posted March 3, 2019 Vyděl jsem četl jsem ale chtěl jsem jestli nemá někdo nové info. Děkuji Jarda5 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.