Hanys-21 Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Zdravím mám problém ohledně centrálu. Pokud originál dálkovým chci auto zamknout tak se zamkne a hned odemkne, klíčem od řidiče zamknu auto v klidu celé ale odemknout jde zase jen klíčem dálkový nechce ani odemknout ani zamknout řidičovi dveře.... Kam na co přesně se mám zaměřit nebo spíše na jaký kablík se zaměřit? Jedná se o peugeot 406 rok99 Quote
jarokare Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Kabely mezi dveřma a sloupkem nebo vadnej zámek ... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.