Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Guest Ludweek
Odesláno

myslis nejakou zaslepku?? nebo original radio?? to ti vytahnou v peugeotu behem chvilicky...jsou na to potreba dve takovy sikovny udelatka :D

Guest Ludweek
Odesláno

opravdu jsi to zvladnul nozem?? ja mam za to ze jsou potreba prave takovy hacky ktery se zachytnou ze spod toho radia a potom to de vytahnout...bez poskozeni cehokoliv :cool:

Odesláno

Stačí kancelářská sponka. jak píše Swallow stačí odjistit dvě plechové pojistky na spodu rádia ale nepoužívě brutání sílu ten plast na rádiu je dost křehký.:papa

Odesláno
Původně zaslal: Ludweek

opravdu jsi to zvladnul nozem?? ja mam za to ze jsou potreba prave takovy hacky ktery se zachytnou ze spod toho radia a potom to de vytahnout...bez poskozeni cehokoliv :cool:

Jo, stačí nůž, respektive dva nebo cokoli slabého, třeba kousek plechu.Odjistit pojistky, strčit prsty do šachty pro kazetu a vytahnout rádio.Jde to mnohem lehčeji než u rádií, které se odjištují otvory na bocích.
  • O 7 měsíců později...
Odesláno

jo a to zapojení je klasickej ISO konektor a když dáš jiný rádio tak do něj nezapojíš ovlád.pod volantem pokavaď si neseženeš rádio který to podporuje.a dá se sehnat i ten rámeček na klasický rádia např www.autodoplnky.cz viz foto

post-0-14109594903946_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...