petrflintu Odesláno 19. prosinec 2018 Odesláno 19. prosinec 2018 Zdravím, mam peugeot 407 a mam problém s teplotou motoru. Po normálním zahřátí na 90 ° a po ujetí pár kilometrů ručička rychle stoupne až do červenýho a auto hlásí přehřátí a někdy i zastavení STOP. Po zapípání ručička zas rychle spadne na 90 °C. Stavá se to cca každých pár minut. Dá se s tím jezdit nebo to chce okamžitou opravu? Děkuji za odpověď Citovat
jarokare Odesláno 19. prosinec 2018 Odesláno 19. prosinec 2018 Špatné čidlo teploty , piny v patici čidla nebo kabely k němu ... Citovat
petrflintu Odesláno 19. prosinec 2018 Autor Odesláno 19. prosinec 2018 Děkuju za odpověď. Dá se s tím normálně jezdit? Citovat
ozzy56 Odesláno 19. prosinec 2018 Odesláno 19. prosinec 2018 když se nemůžeš spolehnout na info o teplotě motoru, řešil bych to ihned, protože samo se to neopraví a odkládat opravu nějak nemá smysl --když totiž pojedeš s přehřátým motorem, nic dobrého nemůže následovat... pesastor ohodnotil 1 Citovat
petrflintu Odesláno 19. prosinec 2018 Autor Odesláno 19. prosinec 2018 Ja vím ,ale vypadá to že počítač dostavá jenom mylnou informaci o teplotě, která je asi ve skutečnosti normální. Samozřejmě to do opravy dám, ale potřeboval jsem ještě nutně někam ject, tak se ptám jestli to jde. Citovat
ozzy56 Odesláno 19. prosinec 2018 Odesláno 19. prosinec 2018 v tom případě odpovídám, že ASI můžeš jet...,(nemám tu kouli, kde je to jasně vidět) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.