Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spatne ukazuje tachometr


petanek1.66

Recommended Posts

Ahoj vsem, mam problem s tachometrem na C-Crosser 2,2 hdi 115 kW, r.v. 2008 (4007, Outlander) a moc nevim, co s tim. 

Auto ukazuje i pocita nesmyslne rychlost a tim i ujete kilometry. Kdyz jedu podle GPS 50, ukazuje na tachometru 70, kdyz rychleji, odchylka se postupne zvysuje. Pri GPS rychlosti 100 km/h uz ukazuje +-145 km/h a zaroven to podle toho, co ukazuje i pricita ujete kilometry ... Auto bylo kdysi lehce bouchnute na predek a myslim, ze by mohla zavada plynout i z toho. Mate nekdo kod nebo aspon fotku snimace rychlosti, pripadne nejakou zkusenost s timto, prosim? Je to teda Citroen C-Crosser, ale motor, prevodovka a prakticky vsechno kolem je totozne, takze cisla dilu uz pak najdu pro jednu i druhou znacku a proto davam dotaz tady. Jinak mam svou 406 Coupe :)

Diky moc, Peta .. 

Dalsi vec je, ze displej palubniho pc na budikach neukazuje celkovy stav km a uz jsem zjistil proc - kdyz se to pripichne na diag, vycte to najetych 16 MILIONU km a to palubak nepobere a tak proste nezobrazi nic a to je dost problem :( neco se polamalo a nevim, jak to opravit .. bijim se, ze kdyz dam jinej palubak, aby to neprepsalo jeho hodnotu taky na 16 milionu a nebyl jsem jen chudsi o penize a efekt zadnej :(

 

Diky predem za rady. Pokud by nekdo o podobnym tematu vedel, rad proctu, ale ve vyhledavani jsem nedosel k nicemu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...