Přejít na obsah
hrabosek

P207 nestartuje

Recommended Posts

Dobrej večer vespolek.

peugeot 207 1.6HDI rv.2008

pár měsíců stál před barákem a nejde mi nastartovat (odhadnul jsem to na slabou baterku). Bterku jsem šoupnul na nabíječku, namontoval zpět a stále nestartuje - ozývá se cvakání po cca 2 vteřinách, mezitím bliknou světla, posunou se stěrače a auto hlásí na displayi - break system faulty, airbag faulty a seatbelts faulty. rádio nereaguje a svítí "stop" a ikonky zmíněných problémů

Napojil jsem jej teda na kabely na druhé auto a po několika minutách to zacvaká třikrát za sebou a vyhodí to hlášku "antipollution faulty" a nic. tentokrát žádná kontrolka co nemá svítit nesvítí (ani kontrola motoru) a zbytek elektroniky funguje tak, jak má.

projel jsem nějaká videa na YT kde se zobrazovaly tyto chyby a podle toho kontroloval nějaké kontakty, ale nic jsem neobjevil.

nesetkl jste se s tím někdo? jde mi primárně o to to nastartovat ať s tím můžu dojet do servisu.

díky!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , zkus jinou baterku , ale dej ji přímo do auta , ne přes kabely . Ta tvoje nejspíš odešla do věčných lovišť a při připojení druhýho auta "sežere" dodanou energii a nezbyde ji dost na start . Po připojení nový baterky počkej cca 5 min , aby se vzpamatovaly jednotky v autě ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku