Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 1.6 Hdi 80Kw 2004.


Recommended Posts

Zdravím, dneska sem vzal auto ze servisu a stálo tam cca 2 měsíce dělali spojku amatéři... Po cca 3km co sem odjel ze servisu mi z ničeho nic kleklo auto, zkoušel sem točit ale nic jak kdyby nešlo palivo. Zavolal sem tátovi odtahl mě domů a zjišťovali jsme co stím může být. Nejspíš palivový filtr ucpaný ani nevím jak dlouho tam je možná xxx let, filtr sme vyřadily a zapojily hadici od nádrže přímo do čerpadla. Naftu sálo až po vstřiky do motoru ale nejspíš nevstřikuje až do motoru jak kdyby něco blokovalo. Najednou z ničeho nic auto chytlo tak sem jel cca 6km a auto zase chciplo za jizdy. Koukal sem na net píšou že múže byt poškozen nedéj bůh urvané čidlo otáček které je u pravého kola prý... Já tam teda žádne nenašel. Může mi někdo prosím vysvětlit jakto že palivo vstřikuje, startér točí ale prostě nenastartuje? Lámali sme si stím hlavu od rána až do večera. Děkuji za každou radu a prosím vas kde je u 407 peugeotu to čidlo otáček? Má to velký vliv? Třeba ti blbci v servise ho nezapojili a nebo je zapojené špatně. Fakt si nevím rady... Čerpadlo OK, vstřiky OK, startér OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...