PsychX Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Ahojte, chcel by som sa spytat ci niekto nevie co moze byt za zvuk nieco ako piskanie alebo skor take akoby zzzzzzzzzz. Vacsiou to spravi pri odomikani auta ak stalo dlhsie ako hodinu, obcas som to postrehol aj ked som stal pri zaparkovanom nastartovanom aute. Je to zvuk akoby nejake cerpalo nieco tahalo ale neviem presne co. ide ten zvuk z motorovej casti. najviac ho je pocut na vodicovej strane. Mam 1.6 ehdi 2013 rocnik. Dakujem Marcel Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Po odemknutí se rozjede palivové čerpadlo, z motoru je pak slyšet přetlakový ventil na vstřikovací liště který při dosažení tlaku odpustí přebytečný tlak zpět do nadrže. Citovat
PsychX Odesláno 7. květen 2018 Autor Odesláno 7. květen 2018 aha... a ma to taky mierne neprijemny zvuk? je to normalne? a moze to byt pocut aj pri stati auta s nastartovanym motorom? Citovat
pavelu96 Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Mám stejný motor v 5008 a je to NORMALNÍ Po otevření řidičových dveří se rozjede palivové čerpadlo. Když je nastartováno a stojíš na místě, čerpadlo po chvíli znovu zabzučí. Pokud to nechceš slyšet, nastup od spolujezdce a rychle ujeď... Citovat
PsychX Odesláno 7. květen 2018 Autor Odesláno 7. květen 2018 diik. toto som potreboval pocut... auto mam len chvilku asi 2 mesiace a este sa zoznamujem. to ze ti tak piska mi az tak nevadi, nieje to pocut vzdy len som to doteraz na ziadnom aute nemal tak sa radsej pytam. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.