Pipel Odesláno 15. únor 2018 Odesláno 15. únor 2018 Dobrý den, setkal se někdo z Vás s tímto zvukem u 5008? Nemůžu přijít na přícinu vzniku. Dělá to jak za jízdy tak i když stojím. Někdy pípne jen jednou a někdy to pípá třeba 4x zasebou. Žádná chybová hláška ani blikající kontrolka zvuk nedoprovází. Díky za radu 5008_Zvuk.mp3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.