Reso Odesláno 22. leden 2018 Odesláno 22. leden 2018 Zdravím,potřeboval bych asi větší pomoc s konkrétní věcí. V autě když jsem ho dostal tak tam myslím nikdy nefungovala 12V zásvuvka původní byla tak zoxidovaná, že jsem koupil novou. Zásuvku jsem vyměnil, hodil 20A pojistku do slotu. Zkusil jsem zásuvku otestovat na laciném adaptéru z aliexpressu, ze kterého se začalo kouřit a poté přestal zcela fungovat (vcelku komedie ). Nastává otázka, jestli ten adaptér mohl být zmetek a nebo je nějaký problém s el. v autě, bohužel nemám doma Multimetr se kterým bych to zkusil přeměřit. Ocením jakýkoliv rady. Citovat
TomasARN Odesláno 22. leden 2018 Odesláno 22. leden 2018 ak ti neodpalilo poistku a spravne si zapojil + a -, tak to bol zmätok. multimeter je zaklad Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. leden 2018 Odesláno 22. leden 2018 no kdyz to vezmerm bez multaku zelenozluty je kostra ta je na obalu a jakykoliv jiny je plusko a te je dole na stredu'bez multaku to jde promerit jedive diodou na 12V - neboli LED paskem Citovat
Reso Odesláno 22. leden 2018 Autor Odesláno 22. leden 2018 Ten led pásek bych mohl zkusit. Díky Citovat
Reso Odesláno 22. leden 2018 Autor Odesláno 22. leden 2018 před 5 minutami, TomasARN napsal: ak ti neodpalilo poistku a spravne si zapojil + a -, tak to bol zmätok. multimeter je zaklad Pojistka OK, ta zásuvka má patici aby to nešlo prohodit (prostě kus a protikus). Asi si ten mulťák pořídím v nejbližší době Citovat
pajas502 Odesláno 22. leden 2018 Odesláno 22. leden 2018 Tak aby to nebylo prohozený v té patici. Citovat
TomasARN Odesláno 22. leden 2018 Odesláno 22. leden 2018 Treba skontrolovat, kde je v tej zasuvke + a -, moze to byt zle od vyroby Citovat
bohu.18 Odesláno 24. leden 2018 Odesláno 24. leden 2018 jednou jsem koupil svetelnyho hada na 24voltu ledkovej koupil jsem ho v olomouci a samozdrejne jsem ho zkusil az doma na melniku a ejhle on nesel tak jsem nadaval jak pes samozdrejme cestu do olomouce jsem uz nemel a jednou jsem ustipl koncovku do zapalovace a zkusil zapojit na baterku cervenej na plus a cernej na minus klasika a ono nic tak jsem to zkusil opacne a uz to makalo takze za me z vyroby (urcite z ciny) byli prohozeny kabely jak pise treba pajas502 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.