Honzapisl Odesláno 30. prosinec 2017 Odesláno 30. prosinec 2017 Prosím o radu. Včera jsem nastartoval a asi po minutě auto chcíplo. Po opětovném otočení klíčku sice startuje ale nechytnete. Nerozsvítí se mi kontrolka žhavení a motoru, a čerpadlo také nesepne. Diagnostika vůbec nenačte jednotku motoru. Pojistky jsou ok. Citovat
Honzapisl Odesláno 31. prosinec 2017 Autor Odesláno 31. prosinec 2017 Nesvítí. Nemůže tam být někde nějaké ovládací relé? Citovat
vladosr Odesláno 31. prosinec 2017 Odesláno 31. prosinec 2017 rele tam je urcite , mozno dvojite...to ma nastarost napajanie .... mozno spinacka...ked nesvieti kontrolka , tak je ecu bez napajania... nema vyznam tocit startrom... tak este raz poistky.... auto stalo na mieste , ked chciplo... Citovat
Honzapisl Odesláno 31. prosinec 2017 Autor Odesláno 31. prosinec 2017 (upraveno) Ano stalo na místě. A ještě něco, zjistit jsem že mi ani nesvítí světla, nejdou stěrače. Páčkami u volantu zapnu pouze parkovačky. Pojistky jsem proměřil a jsou všechno ok, jak autě tak v motorovém prostoru. Upraveno 31. prosinec 2017 uživatelem Honzapisl Citovat
vladosr Odesláno 31. prosinec 2017 Odesláno 31. prosinec 2017 packy ti pojdu , ked nastartujes...si v eco mode.... mas mux verziu , preto neplati co som pisal hore..... vypln si riadne profil......uz diag napovie.... Citovat
Honzapisl Odesláno 31. prosinec 2017 Autor Odesláno 31. prosinec 2017 (upraveno) Diagnostika právě že nenačetla vůbec jednotku motoru. Podle toho co jsem četl mux verzi nemám, kulaté páčky ovládání, vsi jednotka je pojistková verze, nebo jak se pozná, že to je nebo není mux verze? Upraveno 31. prosinec 2017 uživatelem Honzapisl Citovat
vladosr Odesláno 1. leden 2018 Odesláno 1. leden 2018 pozna sa to tak , ze si vyplnis profil....napises vin auta.... ked ti vsetko na pristrojovke nesvieti ako ma....tak je mozne sa diag nespoji.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.