Guest PeugeotSport97 Odesláno 19. září 2017 Odesláno 19. září 2017 Zdravím, měl bych dotaz, zda je potřeba u 406 po faceliftu krycích plech pod motorem. Zjistil jsem totiž, že mi chybí a jde mi o to, jestli to třeba motoru neškodí. Jedná se 406 sedan po faceliftu 2001 a motor je 2.0 RHZ 80 kW. Díky Citovat
enikybeniky Odesláno 19. září 2017 Odesláno 19. září 2017 Noooo, potřeba.... Já ho od koupě 4 roky neměl (na benzínu), ale podle Service-Boxu tam byl, tak jsem ho letos dokoupil. Ale žil jsem i bez něho. Citovat
Guest PeugeotSport97 Odesláno 19. září 2017 Odesláno 19. září 2017 Právě jde mi o to, aby se třeba v zimě nedostaval bordel do rozvodů nebo tak. A když si ho seženu, tak je jednoduchý si ho namontovat vlastnoručně? Citovat
enikybeniky Odesláno 19. září 2017 Odesláno 19. září 2017 Jak říkám, bez problémů jsem jezdil 4 zimy. Ale pro ten pocit si ho tam dej. Já bral plastovej z Kelly, vyšel na nějakých 6 stovek po slevě na klub. Plus jsem kupoval přímo v Peugeotu všechny příchyty, co k tomu patří, asi další stovka navíc. Dělal mi to mechanik, ale určitě se to dá v pohodě zvládnout svépomocí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.