Jump to content
Sign in to follow this  
georg

Alarm Legendford?

Recommended Posts

Nemate nekdo zkusenost s alarmem LF 200? Dovazi firma STOPOL. V zakladu to ma jen otresove cidlo- staci, nebo je treba priplatit za mikrovlnne, ultrazvukove, nebo laserove? Nebo zvolit Jablotron? A co central od nich? (2*5,2*2) Mam slevu u STOPOLu, tak bych ji rad vyuzil.. . Je lepsi sverit montaz montaznikum, nebo se to da udelat na dvore? Diky za vase nazory!

Share this post


Link to post
Share on other sites

S alarmy od Stopolu nemám zkušenosti žádné. Prostorové čidla jsou dle mého názoru zbytečné, protože pokud něco necháš na sedačce a zloděj by např. rozbil okno aniž by to spustilo otřesák, šáhne dovnitř, sice ho zachytí prostorové čidlo a spustí poplach, ale myslím že tu věc ze sedačky stejně vezme a než ty se vzpamatuješ tak uteče. A pokud by někdo v tom autě chtěl dělat něco víc než jen sebrat volně položenou věc, tak tam nepoleze oknem, ale otevře si dveře. A když už čidla tak ultrazvuková. S mikrovlnýma mám velice špatné zkušenosti.

Centrál pokud chceš šetřit a budeš do auta dávat zároveň i alarm pak by stačily koupit jenom samostatné 2-žilové motorky a napojit je jen na alarm. Takže přes dálku by se ti zamykalo a odemykalo celé auto, ale bez dálky bys musel jednotlivé dveře zamykat ručně.

Montáž centrálu pokud by se jednalo o univerzální servomotorky, tak zadní dveře ve 405 na práci nic moc, táhlo je za plechem a musí se to dělat po hmatu... vhodné pro gynekology :-))).

Jinak na www.autotop.cz je v nabídce i centrál přímo pro Peugeota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

diky, koukal jsem na cenu centralu od Autotopu - docela sila. 3 litry! Ja budu mit za 750 (2*5,2*2). Asi zvolim vse od STOPOLu, mam velkoobchodni ceny bez dane. Mimochodem - pekne auto :-) (mit prachy, tak si taky koupim 406 Br.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Centrál za 750,- je krásná cena, to není o čem přemýšlet.

405 break je taky dobrá. Měl jsem ji taky (teda v turbobriketách) skoro 6 let a prodával jsem ji se slzou v oku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je tam taky malůvka...:cool: Menusím se domnívat, že je-li to v ruštině bude v \"ceně zájezdu\" odolnost proti EMP, PTŘS, a podobný vymoženosti, které jaksi neodlučně doprovázejí ruské výrobky všeho druhu....:D:D:D Návod na montáž? Skolko?... dvaca?!... Čevo dvaca\'t?... Skolko čevo ?.... a už to šlape!!!:o:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

karel C: Dobry postreh:-)) Mam od Stopolu i cenik. Spis nez vychvalovani od dovozce me zajimali konkretni zkusenosti, vis? Myslim, ze zadny prodejce by nehanil svoje zbozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý, mám jenom nějaký dlouhý vedení... Uf ještě že už jdu dneska domů :-)))))))

Mezi alarmisty mám docela známý a nevím o nikom kdo by Legenford montoval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×