gabriel Odesláno 1. červenec 2017 Odesláno 1. červenec 2017 (upraveno) pri jazde hlavne na nerovnom asfalte sa z benzinovej nádrže ozývá stálé hlasné dunenie a buchot ktoré už trvá pár mesiacov, po nadvihnutí zadných sedadiel a buchnutím päsťou do nádrže sa asi 30 sekúnd ozýva dunivá kloktavá ozvena.Jeden mechanik po prezretí auta mi povedal že sa stým neoplatí zaoberať vraj to robí nejaká pretlaková alebo podtlaková časť nádrže.Prosím vás dá sa takto jazdiť, idem totiž na dovolenku a odjazdím asi 1000 km, auto jazdí zatiaľ bez problémov-- r.v. 23.3.2004 P206 5P 1,4E benzín VIN - VF32AKFWF44003424 -- motor KFW 2AK FWF 55kW 1360 .ďakujjem za seriózne odpovede Upraveno 1. červenec 2017 uživatelem gabriel Citovat
JakubkoSK Odesláno 2. červenec 2017 Odesláno 2. červenec 2017 A nepočuješ skôr prelievanie paliva zo strany na stranu? Citovat
velkybanan Odesláno 2. červenec 2017 Odesláno 2. červenec 2017 Neni to spise takove cvakani?" Citovat
gabriel Odesláno 2. červenec 2017 Autor Odesláno 2. červenec 2017 je to skôr zvuk akoby koleso vrážalo do blatníka,nepravidelný buchot akoby umelej hmoty,mechanik rozobral zadnú časť auta,brzdy,skontroloval nápravu až zistil problém nádrže a vypýtal 50Eur za prácu. Je to stopercentne benzinová nádrž.Ešte skúsim natankovať plnú, čo to spraví. Citovat
velkybanan Odesláno 2. červenec 2017 Odesláno 2. červenec 2017 Ono u vpusti do nadrze je jak to napsat takova klapka ktera se otevirs kdyt lejes hrdlem benzin a ta muze pri trosce benzinu litat sem a tam a tim to mlati.tak asi tak Citovat
gabriel Odesláno 2. červenec 2017 Autor Odesláno 2. červenec 2017 díky za odpoveď,myslíš že pri natankovaní plnej nádrži teoreticky môže buchot zmiznúť a vyrovnať tlak-možno to vyzerá blbo ale ja tankujem plnú len keď idem na dovolenku Citovat
velkybanan Odesláno 2. červenec 2017 Odesláno 2. červenec 2017 Kdyz mam pres 2 dilky nedela to Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.