Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 zadni naprava


Guest Vlas

Recommended Posts

Původně zaslal: Fx

Operator: Třeba ti tam v tom servisu kámoš přidal i nějaký kurvítko:D Nevím, já jezdím v podstatě ty samé silnice, pokud si můžu troufnout odhadnout, a takové problémy nemám...

ne ne, kurvitko tam nebylo, ja ho kontroloval. :D Krom toho nám pár věcí zbylo a to většinou bejvaj pravě ty kurvítka! :D:D:D:D :papa

2Ferry: Jasně, samozřejmě máš pravdu, ale kdo ti zaručí, ze auto, který kupuješ z druhý ruky, i když jinak všechno perfektně funguje a vypadá super, nevymetlo někde někdy nějakou pořádnou jámu. Tempra, kterou jsem měl před tou 406 vymetla jámu den předtím, než jsem si pro ní jel a i když se všechno vyměnilo za nový díly a všechno bylo super opravený, tak tam ty díly prostě taky rychlejš odcházej. Ale zásada je, nenechat to dojít moc daleko, než ti odejde něco jinýho, ještě dražšího, právě kvůli tomu, že se ti něchtělo do něčeho investovat.

Jinak, se 406 jsem žádnou jinou nikdy nejel, takže až tak moc nemůžu soudit, jak se chovaj jiný v porovnání s tou, co jsem měl já, takže to jsem samozřejmě taky trochu off, vim o tom! Jen jsem sděloval, jaký jsem s tim měl problémy já z pohledu nezávislého ex-Pužo?áka. Samozřejmě, že jsem rád, že s tím vy ostatní takový problémy nemáte a přeju a? to takhle zůstane. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...