panzerflus Odesláno 23. březen 2017 Odesláno 23. březen 2017 zdravím kolegové, už mi došla trpělivost s odchlipujícím se krytem airbagu spolujezdce na mé 406, mám starý model 1996. koukal jsem že nový model má palubku vizuálně stejnou s tím že bag je schovaný. je možnost dát do starého modelu novou palubku se zachováním funkce airbagu a potažmo namontování veškerých prvků palubního panelu? díky Citovat
Charlie 1 Odesláno 24. březen 2017 Odesláno 24. březen 2017 Palubka ma stejný tvar,airbag by jsi musel přehodit,otázka je jak je tam uchycen,člen ferry by mohl vědět. Citovat
Ferry Odesláno 30. březen 2017 Odesláno 30. březen 2017 sezen komplet palubku i s airbagem a prehod to, v dnesni dobe uz bude stat par korun, 406tek na dily jsou tri prde..e. (ted si nejsem jistej, jestli se mi taky jeste nahodou nevali jedna zbyla na pude ) Demontaz trochu drbani, ale jde to relativne rychle, tusim, ze jsem to mel tak za hodku vymeneny . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.