Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

P307 2.0hdi RHR znicoho nic zacala svietit kontrolka motora v diag. Nejde nacitat aditivovanie nafty. Posielam obrazky s hodnotami a chybami vie mi niekto povedat co je chybne ??? Potrebujem to rychlo spravit.  kde najdem riadiacu jednotku aditivovania ? 

Auto ma najazdene 195xxxkm. 

IMG_20170214_183102.jpg

IMG_20170214_183112.jpg

IMG_20170214_183118.jpg

IMG_20170214_183155.jpg

IMG_20170214_183208.jpg

IMG_20170214_183214.jpg

IMG_20170214_191411_HDR.jpg

IMG_20170214_191534_HDR.jpg

IMG_20170214_191542_HDR.jpg

IMG_20170214_190956_HDR.jpg

Odesláno

V podpisu 1,6 a potrebujes okamzite poradit na 2,0. Te asi zakaznik sezere co :D

Mas ucpany FAP to je prvni vec a druha vec je ze  uz nemusis ani mit jednotku aditiva kdyz nepises cislo karoserie.

A pokud ho mas tak nemusi byt problem v nem.

Jinak , nachazi se nad levou nohou ridice bud pod BSI nebo za drzakem BSI.

 

Odesláno

Ja som mal 1.6hdi ale otec ma 2.0hdi. Akoze ucpany jeden hovori ze nic tomu filtru neni a ty zas ze je upchaty. Doteraz mi tam tu jednotku aditivacie naslo zrazu uz nie. Cislo karoserie pozriem ked budem doma. A co tam moze byt zle ?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...