pajo99 Odesláno 14. únor 2017 Odesláno 14. únor 2017 P307 2.0hdi RHR znicoho nic zacala svietit kontrolka motora v diag. Nejde nacitat aditivovanie nafty. Posielam obrazky s hodnotami a chybami vie mi niekto povedat co je chybne ??? Potrebujem to rychlo spravit. kde najdem riadiacu jednotku aditivovania ? Auto ma najazdene 195xxxkm. Citovat
straki007 Odesláno 14. únor 2017 Odesláno 14. únor 2017 V podpisu 1,6 a potrebujes okamzite poradit na 2,0. Te asi zakaznik sezere co Mas ucpany FAP to je prvni vec a druha vec je ze uz nemusis ani mit jednotku aditiva kdyz nepises cislo karoserie. A pokud ho mas tak nemusi byt problem v nem. Jinak , nachazi se nad levou nohou ridice bud pod BSI nebo za drzakem BSI. Citovat
pajo99 Odesláno 15. únor 2017 Autor Odesláno 15. únor 2017 Ja som mal 1.6hdi ale otec ma 2.0hdi. Akoze ucpany jeden hovori ze nic tomu filtru neni a ty zas ze je upchaty. Doteraz mi tam tu jednotku aditivacie naslo zrazu uz nie. Cislo karoserie pozriem ked budem doma. A co tam moze byt zle ? Citovat
pajo99 Odesláno 15. únor 2017 Autor Odesláno 15. únor 2017 Lenze otec chodi do roboty a auto potrebuje tak zato to potrebujem vyriesit cim skor. Citovat
straki007 Odesláno 15. únor 2017 Odesláno 15. únor 2017 No nic teda. Mas proste ucpany FAP. A to musis resit prioritne.To ze mas v haji jednotku FAP bych resil az posleze. To bych ti potom poradil do SZ.... Citovat
pajo99 Odesláno 15. únor 2017 Autor Odesláno 15. únor 2017 Ale kazdeho aj mechanikou co som sa pytal tak hovorili praze FAP je pohode este. Ale ze nevedia co tam moze byt za chybu ze to moze byt vela veci Citovat
ferinko2 Odesláno 15. únor 2017 Odesláno 15. únor 2017 Ja sa len nesmelo spýtam....nemá SID803 system aditivovania integrovaný v ECU??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.