Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Magnetický Micro usb do mobilu


Šalda

Recommended Posts

Švestku nebo spíš banán přijde na řadu až později :D

Jen děti pořád nechcou usnout a dělají bordel, tak běhám pořád k nim.

Jinak jsem objednával přesně tohle:

https://www.aliexpress.com/item/Baseus-Magnetic-Micro-USB-Cable-Adapter-Data-Sync-Charging-Cable-For-Samsung-HTC-LG-iPhone-5S/32735859955.html?spm=2114.13010608.0.0.kQhQUm

a pak ještě tohle:

https://www.aliexpress.com/item/Phone-Charger-Adapter-Magnetic-Charging-Cable-Magnetic-Adapter-For-iPhone-Samsung-Huawei-Sony-LG-HTC-Xiaomi/32779065473.html?spm=2114.13010608.0.0.kQhQUm

Bral jsem to od tohoto prodejce, protože jsem ještě objednával i pro kamaráda, kterej má okousaný jabko, a tenhle nabízí ještě i jen samotný káble, který bych potom ještě přikoupil pokud to bude dobrý, a má i samotný ty konektory do mobilu, takže bych vzal aspoň vše od jednoho prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ten malej konec nacpeš do mobilu a pak už je ten magnet,jo ?

A bude ti to tam držet, když máš mobil vykousanej?

Tak to jsem na to zvědavej,jak  ti to bude fungovat 

Stejně mi nejde do hlavy, proč to máš v mobilu takle zvyksovaný, by mě zajímalo, co stim děláš 

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak balíček dnes konečně došel. Prvně jsem zkusil jen ten konektor, do kterého se dá napojit jakejkoliv usb kabel. Konektor svítil, ale mobil se nenabíjel, odhaduji že je to jen tím mým špatným vstupním otvorem v mobilu, nerozumí si se všemi Micro konektory. Takže zklamání. Potom jsem zkusil ten set kabel+konektor do mobilu. A nabíjí to celkem slušně, z origo nabíječky za 20 minut 14% což není špatný, origo nabíječka dává jen 700mAh, a kabel má umožnit až 2400mAh. Ještě uvidím zítra v nabíječce v autě, ta mě nabíjí 18% za 20 minut. Alespoň přes normální kabel, tak uvidím jak to bude nabíjet přes toto.

Jinak celkově jsem překvapenej kvalitou zpracování, alespoň na omak je to pecka. Jedinný co mě trochu mrzí že konektor z mobilu trochu čumí ven, ale asi je to dělaný kvůli obalu mobilu. Já sice na mobilu mám obal, ale je v něm dostatečně velkej výřez, takže konektor by se tam v pohodě vešel celej, ale nějakej jinej obal by to tak mít nemusel.

Takže zatím spokojenost, počkám ještě týden a kdyžtak si objednám další kabely, do všech nabíječek co mám, ať pořád ten jeden kabel nemusím nosit sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten konektor jsem zkusil na manželčiným Huawei a tam to  jede v pořádku.

Jinak jsem tedy ještě zkusil data přes Pc ale data nejdou, což mě pro mě docela škoda. Ale u dat mě blbnul i origo kabel Sony, tak si myslím že to není tím kabelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zase Sony, to je jasný :D

Na novej mobil mám ještě rok čas, tenhle mám teprve 1,5 roku.

Teď sem koupil novej bazén a pískovou filtraci, v létě mě čeká novej plot, cca 150 metrů a taky pořádná hrací dřevěná věž pro děcka na zahradu, takže novej mobil musí počkat, živím se poctivě, tak to jde trochu pomaleji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Přema napsal:

..... a hlavně at je to telefon :D:D:P:papa

Hele nech si toho jo :D:D:D 

před 12 hodinami, Šalda napsal:

Tak ten konektor jsem zkusil na manželčiným Huawei a tam to  jede v pořádku.

Jinak jsem tedy ještě zkusil data přes Pc ale data nejdou, což mě pro mě docela škoda. Ale u dat mě blbnul i origo kabel Sony, tak si myslím že to není tím kabelem.

a u manželky ti to jde všechno normálně? už si pomaličku nějaký totiž vybírám :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, u manželky v pohodě, dokonce i ten konektor zaleze celej do mobilu, takže čumí ven jen to co má, mě čumí navíc tak půl centimetru a nevypadá to moc pěkně. Ale je vidět že ta M4 má ten vnitřek míň hlubokej než jiný mobily. Třeba kolegův Samsung A5 2017 to má taky v pohodě, stejně jako ten manželčin Huawei. To je asi jedinný co mě na tom docela sere :-( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to tam drží pevně , ale mě to taky docela sere, su docela puntičkář a tohle mě vadí. Ještě mě napadlo ten konektor třeba obrousit, aby šel hlouběji zasunout.

received_1446612252038087.jpeg

Upraveno uživatelem Šalda
Foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda že je to moc vylezlý. Proto sem se zajímal jak to bude u tebe že bych to pořídil..

Ten mobil to má takhle blbě řešený protože je vodotěsný i v tom micro usb tudíž není zapotřebí krytka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...