Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

otackomer bol funkcny na tych budikoch ?co mas teraz ?ci nevies

 

skus prehodit tie dva draty na budikoch medzi sebou

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

skus takto najrv ten treti pin daj na kostru to je stineni aa vyskusaj  vyskusaj

potom prehod tie dva signalove a znova vyskusaj

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

dobre zatim nechaj tak zmeraj ten snimac medzi oranzovym a hnedym by si mal namerat 110 ohmov kable odpoj od budikov v snimaci ostavaju napojene  a na nich meraj 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

bavíme se o tom snímači ... vybral sem ho ... odnekut byl na nem nejakej dobrel ( vypadalo to jak nejaká pilina železná ... možná když sem ho tam dával ... nevypadala ta pilina že by byla z motoru nebyla čistá ) ... očistil sem jej ... nahodil spátky ... napojil káble podle tveho návodu ... a stal se zázrak ... otáčkomer funguje ... sice kolem 2500 otáček má nejaké tiky ( trochu poskakuje ) ale to bude asi tím že zatím je to zapojeno jen na oko

Odesláno

je to inducky snimac (magnetizmus)takze bordel  a hlavne ak je tam nejaky odpadny kov mu robi problem  a signal nevyraba alebo len signal o nizsom napeti 

tak som rad ze sa to podarilo

 

ten treti pin snimaca zmeraj oproti kostre musi byt spojeny s kostrov je to stineni ako na koaxialnom kabli aby pocas toho ako signal leze po kabloch do budika nebol ruseny z vonka 

Odesláno

Ješte zajímavejší je zjištení že tet to jde i na originál kabely ... takže kvuli blbý piline takovéhle trable ... vedel sem že to bude nejaká blbost .... každopádne díky za rady :)
....
A teď s úsmevem na odpolední :(

Odesláno (upraveno)

ok nechaj povodne kabely a tvoje dorabky zrus  lebo ten origo kabel je stineny  aby signal nebol narusany vonkajsimi vplyvmy 

pokial by si chcel dat svoje kabely musel by si pouzit koaxialny kabel abysa ti ta rucicka otackomeru nezakopavala

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Jo nechám puvodne kabely ... korát je teda prodloužím, zaizoluju atd ... a múžu skládat interiér ... ješte je tam pár nesrovnalostí ( napr. proč mi nesvíti kontrolka bagu když ješte neni zapojený - volant je dole ... ale takový ,,malichernosti" budu řešit až poskládam a otestuju nový motor )

Díky moc :)

Odesláno (upraveno)

nz 

v tom snimacu je  klasicky magnet a civka 

takze snimac rad chyta kovove necistoty 

zober ten druhy snimac a priloz ho niekam o zalezo prichyti sa ti 

 

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...