krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) otackomer bol funkcny na tych budikoch ?co mas teraz ?ci nevies skus prehodit tie dva draty na budikoch medzi sebou Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 ano otáčkomer byl funkční ... ale tedko to nijak neoverím jestli funkční je ... jedine sehnat druhé budíky Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 skus prehodit draty medzi sebou na budikoch od senzora Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 hnedý na oranžový a opačne ? ... neodpálim neco ? treba ti budíky Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) skus takto najrv ten treti pin daj na kostru to je stineni aa vyskusaj vyskusaj potom prehod tie dva signalove a znova vyskusaj Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 bavime sa o tomto snimaci ano ? Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) dobre zatim nechaj tak zmeraj ten snimac medzi oranzovym a hnedym by si mal namerat 110 ohmov kable odpoj od budikov v snimaci ostavaju napojene a na nich meraj Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 bavíme se o tom snímači ... vybral sem ho ... odnekut byl na nem nejakej dobrel ( vypadalo to jak nejaká pilina železná ... možná když sem ho tam dával ... nevypadala ta pilina že by byla z motoru nebyla čistá ) ... očistil sem jej ... nahodil spátky ... napojil káble podle tveho návodu ... a stal se zázrak ... otáčkomer funguje ... sice kolem 2500 otáček má nejaké tiky ( trochu poskakuje ) ale to bude asi tím že zatím je to zapojeno jen na oko Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 je to inducky snimac (magnetizmus)takze bordel a hlavne ak je tam nejaky odpadny kov mu robi problem a signal nevyraba alebo len signal o nizsom napeti tak som rad ze sa to podarilo ten treti pin snimaca zmeraj oproti kostre musi byt spojeny s kostrov je to stineni ako na koaxialnom kabli aby pocas toho ako signal leze po kabloch do budika nebol ruseny z vonka Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Ješte zajímavejší je zjištení že tet to jde i na originál kabely ... takže kvuli blbý piline takovéhle trable ... vedel sem že to bude nejaká blbost .... každopádne díky za rady .... A teď s úsmevem na odpolední Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) ok nechaj povodne kabely a tvoje dorabky zrus lebo ten origo kabel je stineny aby signal nebol narusany vonkajsimi vplyvmy pokial by si chcel dat svoje kabely musel by si pouzit koaxialny kabel abysa ti ta rucicka otackomeru nezakopavala Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Jo nechám puvodne kabely ... korát je teda prodloužím, zaizoluju atd ... a múžu skládat interiér ... ješte je tam pár nesrovnalostí ( napr. proč mi nesvíti kontrolka bagu když ješte neni zapojený - volant je dole ... ale takový ,,malichernosti" budu řešit až poskládam a otestuju nový motor ) Díky moc Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) nz v tom snimacu je klasicky magnet a civka takze snimac rad chyta kovove necistoty zober ten druhy snimac a priloz ho niekam o zalezo prichyti sa ti Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.