krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 schema co pozeras je vlastne v poriadku len ked pozres popis tak male c)-neni rychlomer ale otackomer a male d)-neni otackomer ale rychlomer Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 JJ už to chápu a podle kabelú to sedí ... takže asi bude zrada nekde v kabelech ( snímač jsem skoušel druhý ) ... budu to muset zatím jenom dočasne nejak prekáblovat ( přičem si myslím že ten snímač nebude muset být už pripojenej tam kde byl ale natahnu z nej kabeli prímo na budíky ) ... Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Jen nechápu kde múže být zrada že by se nekdo zalomil kabel nebo co hmmm ... a pak jestli to pujde to nemusí jit pres žádnou pojistku nebo neco ? Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) ano dotiahni priamo zo snimaca uvrate ale dodrz kabel 426 na pin 6 cierny konektor budikov kabel 427 na pin 7 cierny konektor budikov ziadna poistka je to signal signaly sa neistia sak vidis na scheme ze to leze priamo do budikov bez poistky Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 jo jo to už podle schémy npojím Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) bud to pojde alebo nie ak je otackomer ok podla schemy by to ist malo ale ak tie budiky su typovo odlisne ze funguju na inom principe a ten signal zo snimaca uvrate nema este nieco pred vstupom do budikov upravit proste ten novsi typ zapojenia na schemach neni ci medzi snimacom a budikmi este nieco neni takze bud alebo do starych budikov lezie signal priamo ale do novych to nevieme takze preto bud to pojde alebo nepojde Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Podle mne je nekde jenom zlomený kabel ( přecejen celá kabeláž je na motoru v jednom svazku a pri preprave nebo pri nahazování motoru do auta se mohlo stát že se kabely nejak primáčkli práve tenhleten se zlomil ... náhoda je svine ... ale je to dízl takže kabely by meli jit přímo ... Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 ok tak to prever staci kabely prezvonit pipakom ak jeden z nich nezapipa tak si nasiel zradu Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 nemám pípak na meraku ... mám takový starší ... ale prekaabloval jsem to šel to vyskoušet a vybila se mne baterka Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) tak asi tm bude toho spatneho viac ked ti vybija baterku v aute ked som dobre pochopil pipak priamo nepotrebujes s nim je to len pohodlnejsie nastavis si ohmy ten najnizsi rozsah ak je kabel ok ukaze ti odpor do 1 ohma pokial je spatny ukaze ti odpor nekonecno Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Tak to porad nejde ... sstále me ale mate označování ( podle schémy má m\t snímač kabely 213 ale on má klasika 321 ... nevím jestli to je jedno ) ... každopádne po zapojení porat nic ... ani se ručička nepohne ... tacho jde ukazuje rychlot normálne ale otáčkomer nejde ... všechny pojistky jsou OK ... snímač je vymenený ... nechápu to Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 kukam akurat SB a podla neho ma novsia 1.5D rj motora takze ten signal sa najprv upravuje v nej pravdepodobne a potom leze az do budikov (budiky su ine) podla mna jedina moznost dat stare budiky Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 BTW ted jem zistil že hnedý kabel je 429 a oranžový 428A - v schéme takové dráty vubec nejsou Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 a kde má rj motora ? nikde sem ji nenašel ... staré budíky tam nedám ( jiné štekry, jiný počet kábelú atd ) Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) sak sa pozri ci na tej kablovacke je konektor(konektory) na rj motora niekde v oblasti baterie alebo daj vinkod auta darcu Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 niekde pod tym plastovym krytom baterky Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 konektory žádné a kryt baterky na tom aute ani nebyl ( videl sem foto když byl motor v aute ) Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) je to new model a rj motora mi to neukazuje podla vin kodu takze by tam byt nemala ako si pisal Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.