Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

JJ už to chápu a podle kabelú to sedí  ... takže asi bude zrada nekde v kabelech ( snímač jsem skoušel druhý ) ... budu to muset zatím jenom dočasne nejak prekáblovat ( přičem si myslím že ten snímač nebude muset být už pripojenej tam kde byl ale natahnu z nej kabeli prímo na budíky ) ...

 

Odesláno

Jen nechápu kde múže být zrada že by se nekdo zalomil kabel nebo co hmmm ... a pak jestli to pujde to nemusí jit pres žádnou pojistku nebo neco ?

Odesláno (upraveno)

ano dotiahni priamo zo snimaca uvrate  ale dodrz 

kabel 426 na pin 6 cierny konektor budikov

 kabel 427 na pin 7 cierny konektor budikov

 

ziadna poistka je to signal signaly sa neistia sak vidis na scheme ze to leze priamo do budikov bez poistky

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

bud to pojde alebo nie ak je otackomer ok podla schemy by to ist malo ale ak tie budiky su typovo odlisne ze funguju na inom principe a ten signal zo snimaca uvrate nema este nieco pred vstupom do budikov upravit 

proste ten novsi typ zapojenia na schemach neni  ci medzi snimacom a budikmi este nieco neni takze bud alebo

do starych budikov lezie signal priamo ale do novych  to nevieme  takze preto bud to pojde alebo nepojde

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Podle mne je nekde jenom zlomený kabel ( přecejen celá kabeláž je na motoru v jednom svazku a pri preprave nebo pri nahazování motoru do auta se mohlo stát že se kabely nejak primáčkli  práve tenhleten se zlomil ... náhoda je svine ... ale je to dízl takže kabely by meli jit přímo ...

Odesláno (upraveno)

tak asi tm bude toho spatneho viac ked ti vybija baterku v aute ked som dobre pochopil

pipak priamo nepotrebujes s nim je to len pohodlnejsie nastavis si ohmy ten najnizsi rozsah ak je kabel ok ukaze ti odpor do 1 ohma pokial je spatny ukaze ti odpor nekonecno

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Tak to porad nejde ... sstále me ale mate označování ( podle schémy má m\t snímač kabely 213 ale on má klasika 321 ... nevím jestli to je jedno ) ... každopádne po zapojení porat nic ... ani se ručička nepohne ... tacho jde ukazuje rychlot normálne ale otáčkomer nejde ... všechny pojistky jsou OK ... snímač je vymenený ... nechápu to

Odesláno

kukam akurat SB a podla neho ma novsia 1.5D rj motora takze ten signal sa najprv upravuje v nej pravdepodobne a potom leze az do budikov (budiky su ine)

podla mna jedina moznost dat stare budiky 

Odesláno (upraveno)

sak sa pozri ci na tej kablovacke je konektor(konektory) na rj motora niekde v oblasti baterie

alebo daj vinkod auta darcu 

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...