ricik13 Odesláno 20. říjen 2016 Odesláno 20. říjen 2016 Přátelé mám prosím dotaz. Při jemném rozjíždění mi cuká auto. Sledoval jsem to i při staré spojce. Po výměně spojky jsem myslel že to přestane ale bohužel.Je to tím že je spojka nová a musí si nějak sednout ? Pokud se např.rozjíždím z mízného kopečka cukání není znatelné.Ani při razení jiného převodového stupně.Děkuji za rady Citovat
Stejsn Odesláno 20. říjen 2016 Odesláno 20. říjen 2016 To ne, spojka si nijak sednout nemusí, ta má fungovat hned od výměny. Citovat
ricik13 Odesláno 20. říjen 2016 Autor Odesláno 20. říjen 2016 Jinak jde spojka krásně ,lehounce,ale to cukání :-( co by to mohlo být ? Honí se mi hlavou všelijaké věci a jelikož jsem laik tak nevím :-( technik říkal že setrvačník je také v pohodě,tak nevím :-( nějaký silenblok(uložení motoru ? ) Citovat
Guest Sale Odesláno 20. říjen 2016 Odesláno 20. říjen 2016 Možná utržený silent. v táhle záchytu reakce. Zkus nechat prohlédnout. Citovat
ozzy56 Odesláno 20. říjen 2016 Odesláno 20. říjen 2016 jinak je to ten silentblok pod motorem Citovat
ricik13 Odesláno 20. říjen 2016 Autor Odesláno 20. říjen 2016 takže si myslíte že by to mohl ten silenblok ?? a kolik to tak stojí ?? děkuji Citovat
Guest Sale Odesláno 20. říjen 2016 Odesláno 20. říjen 2016 Pokud to bude silentblok, tak se dá sehnat samostatně za nějaké tři stovky plus práce, takže nic moc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.