Lukin307CC Odesláno 6. říjen 2016 Odesláno 6. říjen 2016 Zdravím clubáci, vytáhl jsem žárovku z displeje a jelikož mi pak hůře svítí, tak jsem se rozhodl, že bych ty 3 žárovky chtěl nahradit LEDkama. Ví někdo co to je přesně za žárovky a případně i nějakej odkaz kde je koupit? Citovat
zipan Odesláno 6. říjen 2016 Odesláno 6. říjen 2016 (upraveno) Žárovka má patici T5 http://www.led-autozarovky.cz/led-autozarovky/eshop/6-1/0/5/41-Osvetleni-pristrojove-desky-LED-modra-T5-12V-1-2W-sada-2ks http://www.svetzarovek.eu/k-51/led-zarovky/automobily-a-kamiony/t5-w2x4-6d-kontrolky/ Upraveno 6. říjen 2016 uživatelem zipan Citovat
Lukin307CC Odesláno 6. říjen 2016 Autor Odesláno 6. říjen 2016 A vleze to tam? Od pohledu se mi to jeví dost dlouhá žárovka proti té co jsem fotil nebo se to jen zdá? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 6. říjen 2016 Odesláno 6. říjen 2016 rozeber display a dej tam kousek LED pasku - bude to mit lepsi rozptyl Citovat
Lukin307CC Odesláno 6. říjen 2016 Autor Odesláno 6. říjen 2016 teď na to koukám, že napájení do té patice to má od toho sklíčka, protože ta žárovka se tam tím sklíčkem nasune a pootočí Citovat
Lukin307CC Odesláno 6. říjen 2016 Autor Odesláno 6. říjen 2016 Led pásek zatím nechci, protože jak se ten displej zahřívá tak miznou písmena a čísla, tak mě napadlo, že LEDky nevyzařujou tolik tepla a nemuselo by to tolik zlobit. Chci to vyzkoušet, jestli to pomůže Kdyby to nepomohlo tak pak budu muset vyměnit celej displej. Proto se nechci zatím drbat s páskem Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 6. říjen 2016 Odesláno 6. říjen 2016 no nez kupovat sadu diod za pade radsi koupim 1 pole LED pasku za desetikacku a 21 dratky a pajka a jelikoz LEDky nehrejou tak display tmavnout nebude Citovat
mmartinkovic Odesláno 8. říjen 2016 Odesláno 8. říjen 2016 Pootoci sa celá pätica. Žiarovka sa iba nasunie. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.