radka35 Odesláno 2. srpen 2016 Odesláno 2. srpen 2016 Bohužel moje 106dosloužila a není jak jezdit do práce,školky a školy.Nemá někdo doma nějakou zachovalejší a provozuschopnou 106,kterou by mohl postrádat?
Recommended Posts
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.