Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mi 16


Maxxim

Recommended Posts

Zdarec Peugeotaci. Svagr si koupil 405 Mi 16, v technicaku to ma psano 77 KW. To se mi nejak nezda. Mame ale jiny problem. Nemuzeme najit olejovou nalevku. Proste tam neni. Prece kvuli oleji nebudeme sdelavat ventilovy viko? Poradte mi prosim nekdo, nebo to zapalim. Diky Maxxim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus Maxxime,měla by být mezi sacím potrubím vzduchu a jestli tam neni tak se zkus podívat v pravo od olej filtru jestli tam neni dira (urvana hadice),s tim vykonem-měla by mít 108KW(158ps) ale taky zaleži na typovým oznacením motoru.Čau a a? se daří!:papa

ps:A hlavně to nezapaluj:D!!Byla by to strašna skoda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm,,, aj ja mam v TP pisany vykon 77 kW,,, ale to mam papiere z GRi a motor mam Mi-16. To nalievacie vicko tam musi byt,,, musi byt na hadici ktora ide priamo z vane,,, z toho vicka ide hadicka do sania (horne mazanie),,,, takze len hladaj,,, ak tam nieje,,, tak to posli ako perpetum mobile,,, Peugeot 405 Mi-16 bez moznosti nalievania oleja,,,,,, teraz ma napadlo,,, zavolaj byvalemu majitelovi a spytaj sa ako nalieval on,,, tot vsio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...