tvoreček Odesláno 5. červen 2016 Odesláno 5. červen 2016 Zdravím mam 2.0 hdi. Dneska jsem dodělal opravu vysokotlaku, výměny vacky, komplet rozvody. Auto posléze chytlo jelo v pohodě. Po cca 2 min se na motoru objevila voda v prave pulce motoru TJ na 3 a 4 vstriku a na viku motoru u vysokotlakeho cerpadla. Při přidání plynu za jízdy je slyšet siceni nevíte někdo odkud by to mohlo jít? Mel jsem cely vrch dole i vstriky obě víka ale z vodou jsem dělal jen cerpadlo Citovat
tvoreček Odesláno 6. červen 2016 Autor Odesláno 6. červen 2016 Tak už nic není to voda ale nafta a mam uvolněný prepad na poslednim vstriku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.