Návštěvník Odesláno 3. květen 2016 Odesláno 3. květen 2016 (upraveno) Prosímpěkně, nemá někdo dnes cestu z Prahy po D1 přes Humpolec? A byl by byl ochoten mi v Radotíně vyzvednout malou krabičku cca 20x20 cm o váze 1 kg a vzít mi ji do Humpolce. Nabízím 200,- Díky předem za ochotu. Moje tel. číslo: 604 529 753 Upraveno 3. květen 2016 uživatelem Návštěvník
Návštěvník Odesláno 3. květen 2016 Odesláno 3. květen 2016 To je v pohodě, zapoměli mi poslat elektriku k tažnýmu. Zítra mi ji přiveze PPL, Jen jsem si říkal, že by to bylo vyřešeno a zákazník by si to dnes odvezl. Naštěstí je v pohodě a může to tu stát do zítřka.
Charlie 1 Odesláno 3. květen 2016 Odesláno 3. květen 2016 Hele jakém mas odkaz na eShop nemohu to najít dik
Recommended Posts