saslik Odesláno 1. duben 2016 Odesláno 1. duben 2016 Ahojte, chalani čo máte 407, už ste niekto menili silentblock čo je nad prevodovkou? ?? Resp ako zistim že je K.O?? Neskutočne mi to pri menších otáčkach vibruje až mi z toho noha trpne Kolesá sú vyvážené aj som vymieňali zo zadu, tyčky riadenia aj stabilizatora sú nové, geometria spravena aj ložiská vymenené proste naprava je pevna nič nebucha len to vybruje, môže to byť aj thm silentblok? Keď vyheverujem soferovu stravu A je zaradená 1tka A myknem kolesom V zábere tak neskutočne trhne motorom.... Za každú radu dakujem P407 2.0 hdi 100kw Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
foxo Odesláno 1. duben 2016 Odesláno 1. duben 2016 nemas FAPoff?? Inac ja sem ho menil. Je docela drahy, ale je to pomerne velky kus hlinikoveho odliatku a vnutri kus gumi. Musis ho dat dole, aby si dobre videl, ci je KO. Ale tento silent byva malokedy zly, lebo je dost masivny a je najmenej namahany vzhladom na hmotnost prevodovky.Takze tento silent sa meni naozaj ojedinele. Najvacsi vplyv na vybracie ma spodny silent, tzv.akceleracny silentblok... ten je zase najlacnejsi (cca 6€) Citovat
saslik Odesláno 2. duben 2016 Autor Odesláno 2. duben 2016 (upraveno) Áno mám FAP OFF, To je ten zo spodu v predu motora v strede?a preco si ho menil Ty, stalo sa nieco nezvycajne???No aj na ten som pozeral keď bolo auto na zdvihaku ale nejak som na neho zabudol, ale ešte som zabudol napisat že silent na ľavo pri rozvodoch je tiež nový. ..skúsim sa na to pozrieť .... Velmi Ďakujem za radu... Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Upraveno 2. duben 2016 uživatelem saslik Citovat
ozzy56 Odesláno 2. duben 2016 Odesláno 2. duben 2016 saslik podle tvého popisu je na výměnu ten silentblok pod motorem, jak píše člen -foxo- Citovat
foxo Odesláno 2. duben 2016 Odesláno 2. duben 2016 ja som menil vsetky silenty prave kvoli vybraciam motora. Po ich vymene sa to zlepsilo, ale dokonale to nieje prave vdaka kvoli tym vybraciam motora. Silenty su projektovane na pohltenie standardnych vybracii. Ked nieje motor v poriadku, tak vybruje viac, trha, a to uz silenty nepohltia... Mal by si sa zamerat na dovod tych vybracii a riasit primarne to. Svagor ma zle snad vsetky silenty (kasle na to) sem tam to buchne, ale napr. na volnobeh sa vibracie vobec nerpenasaju do karoserie. Ja zo vsetkych problemov s motorom zacinam vinit FAPoff... Netvrdim ze je to tym, ale ked mas v RJ nahovno soft, tak mozes mat 100 silentov, a motor bude vybrovat ajtak. Len tazko sa to dokazuje... Citovat
saslik Odesláno 2. duben 2016 Autor Odesláno 2. duben 2016 Pravé že od kedy mám FAP OFF tak mi motor ide ako cukrík, vôbec nedymi výfukové plynu priam voňajú nie ako VW že za ním ideš ako za traktorom mne sa tie vybracie stupňová li ako som menil veci na náprave A mám aj podozrenie na dvojhmotu ako zistim ci ti neni tým? ?? Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
foxo Odesláno 2. duben 2016 Odesláno 2. duben 2016 (upraveno) ked som mal na firemnej ochcavke rozbitu dvojhmotu, tak to pekne chrastilo, buchotalo... Ale vybracie motora v kabine neboli vobec citelne, motor trochu vybroval, ale nic take tragicke... Hlavne ten zvuk chrastajuci a klepajuci... a ten bol pocut aj v kabine... kto ti robil fapoff? A vybruje ti aj na volnobeh, ked auto stoji?? Upraveno 2. duben 2016 uživatelem foxo Citovat
saslik Odesláno 2. duben 2016 Autor Odesláno 2. duben 2016 foxo máš súkromnú správu. .. Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
saslik Odesláno 6. duben 2016 Autor Odesláno 6. duben 2016 (upraveno) Toto by mal byť ten akceleracny silent A vyzerá že je K.O. takže idem meniť. .. Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Upraveno 6. duben 2016 uživatelem saslik Citovat
foxo Odesláno 6. duben 2016 Odesláno 6. duben 2016 ved som ti aj hovoril, ze to ma priznaky toho spodneho akceleracneho silentu. Ale podla toho, co si daval to video to vyzera, ze aj silent na prevodovke, ale ked to rozoberes, budes mudrejsi Citovat
saslik Odesláno 7. duben 2016 Autor Odesláno 7. duben 2016 No super aspoň sa blížim K riešeniu, Tento silent sa lisuje von? Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
foxo Odesláno 7. duben 2016 Odesláno 7. duben 2016 ked mas na to spešl. naradie, tak je to v pohode. Ked nie, tak von ten stary dostanes rezanim a sekanim. Novy daj do mrazaku, (nech sa co-to scvrkne), dobre namazat, a neklepat do oka... Citovat
saslik Odesláno 7. duben 2016 Autor Odesláno 7. duben 2016 foxo diky za radu... Mám ešte otazocku menil som ložisko V predu A keď sme dávali dole otoc tak sa nám vytiahla aj poloos A vy tiekli dosť oleja z prevodovky, aký olej tam treba dať A kadiaľ? Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
foxo Odesláno 9. duben 2016 Odesláno 9. duben 2016 no bude dobre ho uz cely vypustit, lebo nevies, kolko doliat. Neviem, aku mas prevodovku, ale ked mas 2.0HDI 6kvalt, tak tam ide tusim 1,9l oleja, ale uz som zabudol kolko presne. Dole vypusti vypustakom, a dolieva sa odvzdusnovacim ventilom hore na prevodovke. Takze hadicka a lievik je potrebny. Specialny otvor na nalievanie tam nieje. Ide tam olej TOTAL TRANSMISION 75W80... Citovat
saslik Odesláno 9. duben 2016 Autor Odesláno 9. duben 2016 (upraveno) Jasné že ho vypustim otvor tam je z hora uz sme to pozerali len tam asi neni mierka tak chcem vedieť koľko tam má ísť. .. Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Upraveno 9. duben 2016 uživatelem saslik Citovat
foxo Odesláno 9. duben 2016 Odesláno 9. duben 2016 (upraveno) takze tu mas tabulku, kolko tam mas mat litrvov. Ten cerveny kruzok si nevsimaj. (je to stiahnute od clena Judes) Takze tebe tam ide 2,6L Upraveno 9. duben 2016 uživatelem foxo Citovat
saslik Odesláno 9. duben 2016 Autor Odesláno 9. duben 2016 Super Ďakujem chcem si byť na 100% istý lebo ja mam s tými autami stále len smolu, jednu vec spravím A ďalšia sa pokazí. .. Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.