Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatahování el. oken


deeper

Recommended Posts

Skromnost sama :D;)

Ne, teď vážně. Na 306-ku nemám nic. Mám nějaké zbytky na auta, co sám mám a nebo jsem měl - tedy 205, 309 a 405. Jen někteří zlomyslní poňoukači (nebudu jmenovat Radka :) ) mě pořád poš?uchují, že bych si měl taky pořídit 306-ku... ale to bude ještě hodně dlouho trvat, spíš bych potřeboval pořídit solidní bydlení :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ještě vůbec není jistý, jestli přijedu kombíkem. Ten ještě nějakou dobu jezdit nebude. Akutně jej čeká celá zadní náprava (je totál), levá poloosa, asi všechny čepy na předku, pak všechny náplně a filtry, montáž alarmu, centrálu, el. oken atd, a pak ještě přestavbová STK... to abych si na to vzal v práci volno :(

To jsem ani nevěděl, že na té 405-ce to takhle fungovalo, na 205-ce to bylo jen s klíčkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncovou polohu okna modul pozná zvýšením proudového odběru.

Není důležité jestli okno funguje se zapnutím klíčku nebo ne, protože modul sepne do motoru napájení z vlastního přívodu.

S montáži se nějak domluvíme mailni nebo zavolej (kůzleti domluvím, manželku umlčím nebo obráceně :-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest Masinka

Tak se mi vsechny 4 okynka uz samy zatahujou, vypada to super :D:D, na strahove kdyz jsem prijel a zamknul, tak lidi cumeli, jako spadli z visne :-).

Ale ma to jednu nevyhodu, vzdycky pred tim, nez auto zamknu, tak si musim stahnout okynko ;).

Montaz mi udleal Karel a byla jenom rakdost ho sledovat, teoreticky to neni tezky zapojit, ale ja bych to nezvladl a kdyby jo, tak by mi to trvalo alepson tyden a zapojeni by nebylo v zadnym pripade tak hezky provedeny jako od Karla, proto ti Karle jeste jednou dekuju :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

Neboj Dydzeji, po ranu ti to mysli znamenite :)

A je spravne, kdyz me se to hrozne libi a mam z toho velikou radost, tak si hraju a Martina mrzne, ted mi vzdycky kdyz projedeme zavorou na strahove, rika at zavru okna, ale ja otevru jeste zadni a pak se pri zamykanim divam jak se to samo zavira, no predstavte si ze kdybych to nemel, tak po zaparkovani musim zavirat vsechny okna ktery jsem predtim otevrel rucne :o:o, ale nastesti mam tenhle vynalez :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Masinko, a to jako ty okna musis nebo jen muzes stahnou dolu? Protoze jestli si jenom hrajes, tak to je poak OK, ale jestli je to tak, ze je musis stahnout i kdyz nechces....respektive, ze pootevrene okynko musis stahnout uplne dolu.... pak to nema nejaky zmyzel nezmyzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...